Menu
My order

Conditions and Guarantee

Distances līgums

Pārdevējs ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību SIA INSA group, reģistrācijas numurs: 40203490159, juridiskā adrese: Jelgavas nov., Svētes pag., Jēkabnieki, Mazā Straumes iela 1 - 1, LV-3028.

Pircējs ir fiziska vai juridiska persona, kas iepērkas www.rocknrollSUSHI.lv.

Šajā Interneta vietnē piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājaslapu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus, vai skaidrā naudā preču saņemšanas brīdī.

Kā veikt pirkumu?

1. solis – Izvēlieties preci. Kad tas izdarīts, spiediet Pievienot Grozam, kas to automātiski pievienos Jūsu iepirkuma grozam.

2. solis – Noformējiet pasūtījumu. Dodieties uz sadaļu “Iepirkumu grozs” un aizpildiet obligātos laukus.

3. solis – Veiciet apmaksu

Piegādes noteikumi

Preci iespējams saņemt šādos veidos:

- bez maksas restoranā

- ar kurjeru pilsēta: Jelgava vai – atbilstoši piegādes izcenojumiem Šeit

Norēķinu valūta

Norēķinu valūta vietnē www.rocknrollSUSHI.lv ir eiro (EUR).

Apmaksas kārtība

Jūsu ērtībai piedāvājam veikt apmaksu ar bankas karti. Izvēloties šo apmaksas veidu, varat savu pasūtījumu apmaksāt uzreiz un preci saņemt ar kurjeru sev izdevīgā laikā!

Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

Atlaižu kupona kodu lietošanas noteikumi

Ja Pircējam ir atlaižu kupona kods, tad Pircējs pirkumam var pievienot atlaižu kodu, ievadot to speciālā ievades laukā zem nosaukuma “Kupona kods”. Kad kods ievadīts, tad ir jāspiež poga “Apstiprināt”. Sistēma automātiski pārrēķinās cenu ar pievienoto atlaidi. Kupona kods var nedarboties gadījumos, ja precei jau ir iestatīta kāda no atlaižu opcijām, piem., tā jau ir akcijas prece ar speciālo cenu. Kupona kodi ir lojalitātes politikas bonusi, ko katrs Pircējs vai Pircēju grupa individuāli var saņemt no Pārdevēja. Atsevišķos gadījumos ar mērķi veicināt pārdošanas apjomus atlaižu kupona kodi var tikt publicēti arī sociālajās saziņas vietnēs vai citā publiskā telpā.

Sākt!

rocknrollSUSHI.lv
Notification for new visitors.
Our sushi bar store uses cookies for analytics, personalization. Privacy Policy rocknrollSUSHI.lv